Home

2022 bl negyeddöntő kézilabda

Ötgólos vereséget szenvedett a magyar csapat Romániában A BL-negyeddöntő visszavágóján a győriek ellentmondást nem tűrően játszottak, hat góllal legyőzték a Metz csapatát, és a Bukarest, a Budućnost és a Vardar mellett bejutottak a BL Final4-ba

BL-negyeddöntő: a hajrában omlott össze a Fradi

A(z) Bajnokok Ligája - női 2020/2021 eredményei mellett több mint 100 kézilabda versenysorozat eredményeit követheted a világ számos országából az Eredmenyek.com oldalain. Kattints az ország nevére a balmenüben és válaszd ki a téged érdeklő versenysorozatot (bajnokság, kupa, egyéb versenysorozat) Folyamatossan frissülő kézilabda hírek. Férfi és női kézilabda, hírek hazai és nemzetközi versenyekről Bajnokok Ligája 2020/2021 eredmények az Eredmenyek.com livescore kínálatában, mérkőzések állása, Bajnokok Ligája 2020/2021 eredmények és további információk (gólszerzők, piros lapok, ) Férfi kézilabda BL - Flensburg is negyeddöntős 2017. április 3. hétfő - 11:53 Utolsóként a német Flensburg-Handewitt csapata jutott a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe Kézilabda: A BL negyeddöntő kapujában a magyarok - menetrend. A Telekom Veszprém és a MOL-Pick Szeged is kedvező helyzetből várja a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének hétvégi, hazai visszavágóját. 2017-03-31 10:18:47. Szerkesztő: MTI A veszprémiek zágrábi egygólos, illetve a szegediek dániai.

BL: a tavalyi négyes a Final4-ban handball

1. Női kézilabda BL: tizedszer elődöntős a Győr. MTI. 2017.04.15. 20:40. A Győri Audi ETO KC házigazdaként 28-22-re legyőzte a francia Metz csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének szombati visszavágóján. Eredmény, női BL, negyeddöntő, visszavágó.
  2. Budapest, 2017. március 15., szerda (MTI) - Az Európai Kézilabda Szövetség (EHF) kijelölte a női Bajnokok Ligája negyeddöntőjének időpontjait
  3. BL negyeddöntő jegyek, bérlet kompenzáció A CSM Bucuresti elleni hazai mérkőzésre 2020. február 12. és március 13. között 441 szurkolói bérletes fizette be a jegy árát. 230 bérletesünk utalt, a többiek személyesen fizettek
  4. Véget ért a középdöntő a női kézilabda Bajnokok Ligájában, és vasárnap estére kialakult a negyeddöntő párosítása. Az már korábban eldőlt, hogy a Ferencváros nem jutott tovább csoportjából, a címvédő Győri Audi ETO KC pedig a román CSM Bucuresti együttesével találkozik az egyenes kieséses szakaszban
  5. BL, nők, negyeddöntő, első mérkőzés, FTC-Rail Cargo Hungaria - Rosztov-Don Siófok KC - Budaörs K&H női kézilabda liga 26.forduló Junior Final Four, dönt

A Telekom Veszprém házigazdaként 26-23-ra legyőzte a francia Montpellier HB csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének szombati els BAJNOKOK LIGÁJA, NŐI, NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS 2017. április 9., vasárnap, 17:00 óra, Metz. Metz Handball Győri Audi ETO KC 32-31 (16-16 Mindkét magyar csapat hétköznap játssza a negyeddöntő első meccsét a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjében, adta hírül az MTI. azért ezen a napon, mert a 2017-ben BL-győztes riválisuk az ortodox húsvét miatt nem akart hétvégén meccset rendezni. A visszavágók viszont már hétvégén lesznek: a Veszprém. 2017.05.03. 07:53 A Montpellier után ismét francia riválissal, a negyeddöntőben a MOL-Pick Szegedet búcsúztató Paris Saint-Germain (PSG) kézilabdacsapatával vívhat a fináléért a férfi kézilabda Bajnokok Ligája júniusi, kölni négyes döntőjének elődöntőjében a Telekom Veszprém - derült ki a keddi, Kölnben rendezett.

Index - Sport - Veszprémi henger, megvan a BL-negyeddönt

A 24.hu legfrissebb cikkei női kézilabda bajnokok ligája témában Női kézilabda BL: két megoldása van a lebonyolításra az EHF-nek 2020.08.20. 18:45 A handballfast.com értesülései szerint két megoldással készül a 2020/21-es Bajnokok Ligája-idényének lebonyolítására az Európai Kézilabda-szövetség Estelle Nze Minko dans Tribune Sport [2017-03-12] - Duration: 11:07. EFHandball 4,432 views. NŐI KÉZILABDA BL 2018/2019 | NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS - Duration: 1:23:41 Röplabda csatornám - RÖP-TÉR: https://www.youtube.com/channel/UCvBs_rN0YnW7PGrBBipyntw Magyar sport csatornám - MAGYAR BAJNOK: https://www.youtube.com/channe.. Kézilabda Live. Női. Női NB I; Női BL; Férfi. Férfi BL; Férfi NB I; Magyarok külföldön; Nemzetközi; Átigazolási hírek; Női BL Két magyar csapat folytatja! Szerző Vilcsek György 2019-11-23. Női BL Harcos győzelmek. Szerző Vilcsek György 2019-11-04. Női BL Szerző Vilcsek György 2017-09-03. Lipcse irány a 3. osztály.

Kézilabda: megvan, mikor kezd a Szeged és a Veszprém a BL negyeddöntőkben mert a 2017-ben BL-győztes riválisuk az ortodox húsvét miatt nem akart hétvégén meccset rendezni. A visszavágót a Veszprém május 4-én, szombaton, a Szeged pedig egy nappal később rendezi hazai környezetben. A negyeddöntő programja: első. Szűcs Ernő Péter, a Pick Kézilabda ZRt. igazgatósági elnöke - a MOL-Pick Szeged férfi kézilabdacsapata támogatói klubjának alakuló ülésén - bejelentette, hogy Vladimir Vranjesszel akinek 2015-ben lejárt volna a szerződése, 2017. június 30-ig hosszabbítottak. Fotó: www.szeged.h Kézilabda-BL: bíznak a fordításban a zöld-fehér lányok . 2017. április 14., péntek, 14:56 | MTI -A A+. A Ferencváros nehéz, a Győr könnyebb helyzetben várja a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének szombati visszavágóját. Női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágók . Szombat. FTC-Rail Cargo Hungaria. Női kézilabda BL: minimális hátrányban a Győri ETO . 2017. április 09., vasárnap, 20:16 | MTI -A A+. A Győri Audi ETO KC 32-31-re kikapott a Metz otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének vasárnapi, első mérkőzésén. Női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés Metz Handball-Győri Audi ETO.

Férfi kézi BL: Flensburg-Veszprém - NS

1. Ha a Szeged csapata továbbjut a férfi kézilabda Bajnokok Ligája rájátszásának első fordulójából, a negyeddöntőben a macedón Vardar Szkopje lesz az ellenfele. A 2017-ben BL-győztes macedónok egy héttel ezelőtt 27-18-ra győztek a horvát PPD Zagreb otthonában, a szombat esti, hazai visszavágót pedig 32-30-ra nyerték meg
  2. Megvannak a BL-negyeddöntő időpontjai 2017. április 4. 14:32 Forrás: MTI sport kézilabda Telekom Veszprém. Április 22-én hazai pályán kezd a Telekom Veszprém a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjében a francia Montpellier ellen. kézilabda Férfi Kézilabda BL, 2020/2021 1. 2020. szeptember 16. 19:45 Nantes, H.
  3. A Győri Audi ETO KC házigazdaként 28-22-re legyőzte a francia Metz csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének szombati visszavágóján
  4. A Szeged ötödször szerepelt a BL negyeddöntőjében, de még soha nem sikerült eljutnia az elődöntőig. A 2017-es győztes Vardar harmadszor került a legjobb négy közé. A vendégektől Christian Dissinger, a hazaiak közül pedig Alen Blazevic hiányzott a keretből

A negyeddöntő programja (a BL honlapjáról): első mérkőzések: április 22., szombat: Flensburg-Handewitt (német)-Vardar Szkopje (macedón) 17.30 Telekom Veszprém-Montpellier HB (francia) 17.30 április 23., vasárnap: MOL-Pick Szeged - Paris Saint-Germain (francia) 17.00 THW Kiel (német)-Barcelona (spanyol) 17.30 visszavágók. A női kézilabda BL-t vasárnap sorozatban harmadszor, összességében ötödször megnyerő Győri Audi ETO KC játékosai eleinte kételkedtek Danyi Gábor módszerében. 2017. május 09. Az összes belépő elkelt az FTC-Rail Cargo Hungaria női kézilabdacsapatának szombati Bajnokok Ligája-negyeddöntő-visszavágójára a. BL-meccsünket a Sport 1 TV élőben közvetíti. 2020 12/08 December 22-én a Vardar ellen zárjuk az évet December 22-én (kedd) 20.45-kor az EHF Bajnokok Ligájában az északmacedón HC Vardar Szkopjét fogadjuk

Eredmény, női kézilabda, BL-negyeddöntő, 1. mérkőzés: Metz (francia) - Győri Audi ETO KC 32-31 (16-16) a Győr gólszerzői: Mörk 10, Tomori 5, Broch 3, Groot 3, Görbicz 3, Amorim 2, Bódi 2, Knedlikova 1, Puhalák 1, Elghaoui 1. A győriek korábbi, a franciák jelenlegi szlovén légiósa, Ana Gros két góljával indult a találkozó, de a magyar csapat gyorsan egyenlített A zöld-fehérek ötgólos hátrányból indultak a BL-negyeddöntő visszavágójának. Ezt a különbséget nem sikerült lefaragnia az első félidőben a Fradinak, sőt kétszer is hárommal vezetett az ellenfél (9. perc: 3-6, 14. perc: 6-9), ám mindkétszer kiegyenlített a Ferencváros Budapest - A MOL-Pick Szeged házigazdaként 30-27-re kikapott a francia Paris Saint-Germain csapatától a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének vasárnapi első mérkőzésén

Férfi kézi BL: a magyarok hétköznap játsszák a negyeddöntő

1. Férfi kézilabda BL - A magyar csapatok hétköznap játsszák a negyeddöntő első meccsé
  2. Fradi női kézilabda BL-negyeddöntő visszavágó. Public · Hosted by Szöglet Presszó. clock. Apr 15, 2017 at 2:00 PM - Apr 16, 2017 at 12:00 AM UTC+02. More than a year ago. 16 Went · 27 Interested. Share this event with your friends. Hosted by
  3. A Győri Audi ETO KC idei döntője a 15. magyar érdekeltségű finálé lesz a női kézilabda Bajnokok Ligája, illetve elődje, a Bajnokcsapatok Európa Kupája történetében. Az eddigi mérleg négy győzelem: 1982-ben a Vasas, 1999-ben a Dunaferr, 2013-ban és 2014-ben pedig a Győr ért fel a csúcsra
  4. kézilabda Bajnokok Ligája címke oldala az ORIGO-n. Kapcsolódó cikkek, videók, képgalériák
  5. A sorsolásban Paulo Sousa, a Videoton korábbi vezetőedzője segédkezik, aki a Juventusszal 1996-ban, a Borussia Dortmunddal 1997-ben nyerte meg a BL-t. Lassan rátérünk a lényegre, Giorgio Marchetti, az UEFA főtitkárhelyettese ismerteti a sorsolás menetét. A Bayern München képviseletében a BL-győztes Giovane Élbert kérdezték.

Kézilabda: Bajnokok Ligája 2019/2020 élőben - eredmények

Győzelmével BL-negyeddöntős a Győr. A címvédő Győri Audi ETO KC bejutott a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe, miután szombaton, a középdöntő 3. fordulójában hullámzó játékkal 31-27-re legyőzte a vendég francia Metz csapatát. Kézilabda.hu, dec. 2 Férfi kézilabda BL - Súlyos szegedi vereség a negyeddöntő első meccsén . MTI BL, kézilabda, macedón, sport, vereség. A Szeged 31-23-ra kikapott a macedón Vardar Szkopje otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első, csütörtöki mérkőzésén A 2017-es győztes Vardar harmadszor került a legjobb négy közé. A veszprémi érdekeltségű, június első hétvégéjén Kölnben sorra kerülő négyes döntő sorsolását jövő kedden rendezik. Férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó: MOL-Pick Szeged - Vardar Szkopje (macedón) 29-25 (17-9

Bajnokok Ligája - női 2020/2021 eredmények, Kézilabda

BL meccsek; Csoportmeccsek A Csoportmeccsek B Kupagóllövők - BL; BL tabella. Bajnokok Ligája A Bajnokok Ligája B Magyar Kupa 2019-20. MK meccsek; Kupagóllövők - MK; Eredmények. 1992-1993 Magyar bajnokság; 1992-1993 Magyar kupa; 1993-1994 Magyar bajnokság; 1993-1994 Magyar kupa; 1994-1995 Magyar bajnokság. A Szeged 31-23-ra kikapott a macedón Vardar Szkopje otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első, csütörtöki mérkőzésén. A két együttes kilencedik alkalommal találkozott egymással tétmeccsen: két döntetlen és egy szegedi győzelem mellett ez volt a Vardar hatodik sikere A Ferencváros hősiesen küzdött a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján a bukaresti CSM ellen, ám egy góllal kikapott és búcsúzott a BL-től.. Telt ház fogadta a Ferencváros játékosait a BOK Csarnokban. A zöld-fehérek ötgólos hátrányból indultak neki a BL-negyeddöntő visszavágójának

Ez a szócikk a Debreceni VSC női kézilabda szakosztályának 2016-2017-es szezonjáról szól.. Az K&H Liga és a Magyar kupa küzdelmei mellett a csapat az előző szezonban elért 4. helyezésének köszönhetően elindulhatott a 2016-2017-es EHF-kupában is Női kézilabda; Eseménynaptár; Átigazolások; Európai ligák; Interjúk; Csapatbemutatók; Médiaajánlat; Kezdőlap Címkék Negyeddöntő. Címke: negyeddöntő. Női BL: komoly verést kapott a Fradi. Bakk József-2018-04-14. Női BL: karnyújtásnyira került az ETO a Final4-tól. BL: A Veszprém a Kiellel találkozik a final four. Tétmeccset legutóbb 2018. január 26-án veszített, méghozzá a BL középdöntőjében a román CSM Bucuresti otthonában. A magyar bajnokságban utoljára 2017. október 31-én a Ferencváros győzte le az ETO-t. A férfi és a női Magyar Kupa négyes döntőjét május 16-án és 17-én rendezik Budapesten Női kézilabda BL - Kiesett a címvédő Győr 2015-04-11 SzabolcsBit Friss Hírek , Megyén túl , Sport 0 Győr, 2015. április 11., szombat (MTI) - Nem jutott be a női kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjébe a Győri Audi ETO KC Budapest/Bécs - Az Európai Kézilabda Szövetség (EHF) szurkolói rendbontás miatt hétezer euróra büntette a Ferencvárost. Ezt ne hagyja ki! Kattintson ide: hirvilag.hu - Több tucat újság, hírportál, rádió és televízió legérdekesebb és legfrissebb hírei - Kattintson ide.

Friss kézilabda hírek, női kézilabda, férfi kézilabda, BL

1. Férfi kézilabda BL - A magyar csapatok hétköznap játsszák a negyeddöntő első meccsét Hírszerkesztő - 4/02/2019 08:43:00 du. A Veszprém és a Szeged is hétköznap játssza első mérkőzését a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjében
  2. Otthon kézilabda BL kézilabda BL. Győr. Az utolsó idei mérkőzésére készül az Audi ETO . 2018-11-16 15:30. Idén szombaton léphetnek utoljára együtt pályára a Győri Audi ETO KC játékosai. A női kézilabda BL 1. csoportkörének zárófordulójában a Pordavka ellen kell bizonyítaniuk. Kihirdették a BL negyeddöntő.
  3. Kétgólos előnyből várja a Bjerringbro-Silkeborg elleni VELUX EHF Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő visszavágót a MOL-Pick Szeged. Az első mérkőzésen rendkívül rossz első és pazar második félidő után 26-24-re győztek José Manuel Manuel Sierráék.. Fotó: Sólya Eliza - hetmeteres.co
  4. Női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés: Metz (francia)-Győri Audi ETO KC 32-31 (16-16) a Győr gólszerzői: Mörk 10, Tomori 5, Broch, Groot, Görbicz 3-3, Amorim, Bódi 2-2, Knedlikova, Puhalák, Elghaoui 1-1 A győriek korábbi, a franciák jelenlegi szlovén légiósa, Ana Gros két góljával indult a találkozó, de a magyar csapat gyorsan egyenlített. A folytatásban is
  5. Bár a SYMA-csarnok weboldalán a programok között nem szerepel, ám április elején Budapesten rendezik a szinkronkorcsolya világbajnokságot, éppen abban az épületben, ahol a kézilabda pályát is felállították. Az edzések április 6-án kezdődnek, a hazai BL-negyeddöntő április 2-án, 15 órakor kezdődik
  6. A Pick játékosok ennek ellenére remekül helytálltak a világválogatottal felérő PSG ellen, így teljesen megérdemelten zúgott a Szép volt fiúk! rigmus a ma is pazar hangulatot teremtő közönségtől a kiírás utolsó hazai BL-meccse után. Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzé

Bajnokok Ligája 2020/2021 eredmények, Foci Európa

Kettős vereség lett a negyeddöntő vége. A Ferencváros házigazdaként 27-26-ra kikapott a címvédő CSM Bucuresti csapatától a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének szombati visszavágóján, így kettős vereséggel búcsúzott A győriek korábban négy alkalommal (2007, 2008, 2010, 2011) az elődöntőben búcsúztak, háromszor (2009, 2012, 2016) ezüst-, kétszer (2013, 2014) pedig aranyérmet nyertek, vagyis a vasárnapi lesz történetük hatodik BL-döntője. A Buducnost a 13. elődöntőjét játszotta, és tizedszer nem jutott tovább Kézilabda - A Fradi visszavágott német ellenfelének a BL csoportkörében ES Bringa - Alaphilippe motoros bukása és az idei felejthetetlen Flandria, ahogy a Quick-Stepnél látták Tokió 2020 - Több mint kétmilliárd euróba kerül az olimpia elhalasztás Budapest - A Telekom Veszprém 23-22-re győzött a horvát PPD Zagreb otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén, szombaton

Férfi kézilabda BL - Flensburg is negyeddöntős Bumm

1. Férfi kézilabda BL - Továbbjutás esetén a Vardar lesz a Szeged ellenfele 2019. március 31. vasárnap - 11:03 Ha a Szeged csapata továbbjut a férfi kézilabda Bajnokok Ligája rájátszásának első fordulójából, a negyeddöntőben a macedón Vardar Szkopje lesz az ellenfele
  2. Férfi kézilabda BL - A Flensburg lesz a Veszprém ellenfele a negyeddöntőben A negyeddöntő első mérkőzéseit április 24-28-án, a visszavágókat május 1-5-én rendezik. A Veszprém és a Szeged is a párharc második meccsét játssza hazai pályán
  3. Az EHF női kézilabda BL - a legrangosabb kupasorozat, melyet eddig háromszor sikerült magyar csapatnak elhódítania. Történet 1961-től kezdődően beszélhetünk női kézilabda Bajnokcsapatok Európa-kupájáról (BEK), amely a Bajnokok Ligája elődje volt

A Tatabánya újabbat lépne a negyeddöntő felé még a tavalyi csoportkörben a horvát Nexétől. A magyar csapat legutóbb a 2017-18-as kiírásban játszott francia ellenféllel, akkor otthon legyőzte a Chambéryt, idegenben viszont kikapott tőle, még a selejtezőben. KÉZILABDA-KUPAMÉRKŐZÉSEK. NŐI BL, középdöntő. A férfi kézilabda SEHA Ligában a négyes döntőt, a női Bajnokok Ligájában pedig a negyeddöntő első mérkőzéseit rendezik pénteken és vasárnap, a Veszprém, illetve a Ferencváros és a Győr részvételével. A Ferencváros a címvédő CSM Bucuresti otthonában szerepel a női BL-ben, péntek este. A magyar csapat dolgát nehezíti, hogy vasárnap délután még Magyar Kupa. A spanyol Juan Carlos Pastor Gomez edzette MOL-Pick Szeged - noha továbbjutásra is állt egy ideig (a 27. percre ledolgozták az első találkozón összeszedett nyolcgólos hátrányukat, sőt, egy 8-1-es széria végén már 16-7-re vezettek) - a negyeddöntőben búcsúzott a férfi kézilabda Bajnokok Ligájától, miután a vasárnapi visszavágó 29-25-ös megnyerése nem. A Győri Audi ETO KC csapata 2017. április 9-én (vasárnap) 17 órakor idegenben, míg 2017. április 15-én 19 órai kezdettel hazai pályán küzd meg a Metz Handball együttesével, a májusi Bajnokok Ligája FinalFour-ba jutásért. A Bajnokok Ligája negyeddöntő hazai mérkőzésére már kaphatók jegyek

Román-magyar csata lesz a női kézilabda BL-ben

2017. márc 12. vasárnap 16:27 63 hozzászólás. Eldőlt, hogy a románokkal találkozunk a sorozat negyeddöntőjében - idegenben kezdünk. Női kézilabda, Bajnokok Ligája, negyeddöntő 1. mérkőzés, április 7-9.: derbi Dibusz Doll döntő EB edzés edzőmeccs edzőtábor Erste Liga Európa Liga felkészülés FradiTV. Áprilisban kézilabda MK negyeddöntő Siófokon. Tétmeccset legutóbb 2018. január 26-án veszített, méghozzá a BL középdöntőjében a román CSM Bucuresti otthonában. A magyar bajnokságban utoljára 2017. október 31-én a Ferencváros győzte le az ETO-t. A férfi és a női Magyar Kupa négyes döntőjét május 16-án és 17. Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó Paris Saint-Germain Handball - MOL-Pick Szeged 30-30 (16-17) Párizs, Stade Pierre de Coubertin (A BL-negyeddöntő hazai mérkőzésére az ARANY bérletek érvényesek, a többi bérlettípus (kék, zöld) tulajdonosai a fent említett időtartam alatt elővásárlási jogukkal élhetnek.) Ezt követően, 2018. április 3-tól (kedd) , minden érdeklődő számára személyesen és online is lehetővé válik a jegyvásárlás Újra bevállaltuk: tippeltünk a BL-negyeddöntő valamennyi párharcára. Papírforma, tutik, meglepetések - jöjjön a bevallottan szubjektív esélyleső

Összejöhet a magyar negyeddöntő a BL-ben. A hétvégi utolsó forduló után kialakult nyolcaddöntők párosítása. Facebook Twitter. Fogadjon most. A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportküzdelmei vasárnap értek véget, kialakult a nyolcaddöntők párosítása. A Barcelona végső BL-diadalára. Sport 1 mai műsora. Sport 1 heti műsorai is megtekinthetőek az awilime magazin TV műsor újságában

A 214 centis, BL-győztes (Vardar, 2018/19) lett óriásra igazi sztárcsapat csapott le. Párizsban újra együtt dolgozhat az őt tulajdonképpen felfedező, legalábbis nagycsapathoz szerződtető Raúl Gonzálezszel , aki még a jobbátlövő érkezése előtt, 2017-ben nyert Final Fourt a szkopjeiekkel Kézilabda: Ha nem nyer a Fradi, vélhetően bukhatja a BL-t Kézilabda: Többek közt a Ferencvárossal nyernénk Kézilabda BL: Az FTC és a Győr meccsére is van ötletünk - tippek a női kézi BL-r Kézilabda Férfi kézilabda BL - egygólos veszprémi vereség Kielben Férfi BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés: THW Kiel (német)-MKB Veszprém 32-31 (15-16) gól: Vujin 8, Sprenger 4, Toft Hansen 4, Narcisse 4, Ilic 4/4, Jicha 3, Sigurdsson 3, Ahlm 2, illetve Nagy 11, Ugalde 5, Sulic 5, Dzsamali 4, Terzic 2, Iváncsik T. 2/1, Chema 1. A Bayern München játékosaként nyilvános kirohanást intézett a madridiak ellen 2017-ben, amikor a BL-negyeddöntő visszavágóján kiállította Kassai Viktor, majd a Real hosszabbítást követően jutott tovább (2-4)

Sport365.hu - Kézilabda: A BL negyeddöntő kapujában a ..

április 29., szombat: M4 Sport 10.45: Forma-1, Orosz Nagydíj, Szocsi, 3. szabadedzés 13.45: Forma-1, Orosz Nagydíj, Szocsi, időmérő 15.45: Kézilabda, női NB. Szinte végig a hatgólos vezetésért harcolt a Telekom Veszprém a francia Montpellier ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjében, aztán végül csak három góllal győztünk.. A közönség nyugodtan h a ppeningezhetett: Veszprém, Veszprém, Veszprém, Veszprém - énekelgették, miközben a sztárok simán hozták a formájukat A Szeged - noha állt továbbjutásra - a negyeddöntőben búcsúzott a férfi kézilabda Bajnokok Ligájától, miután a vasárnapi visszavágó 29-25-ös megnyerése nem volt elegendő számára a macedón Vardar Szkopje kiejtéséhez. A párharc első meccsét múlt csütörtökön a Vardar nyerte 31-23-re. A Szeged ötödször szerepelt a BL negyeddöntőjében, de még soha nem. kedd (december 12.) Sport 1 17:15 Kézilabda Női vb, 1. negyeddöntő, Svédország - Dánia, él Női kézilabda BL - Egygólos hátrányban a Győr Budapest/Metz, 2017. április 9., vasárnap (MTI) - A Győri Audi ETO KC 32-31-re kikapott a francia Metz otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének vasárnapi, első mérkőzésén

eredmény, női BL, negyeddöntő, visszavágó: Győri Audi ETO KC - Metz (francia) 28-22 (17-12) a Győr gólszerzői: Amorim 7, Groot 6, Broch 5, Görbicz 4, Mörk 3, Tomori 2, Knedlikova 1 továbbjutott: a Győr 59-54-es összesítéssel. Mindkét csapat lendületes, jó játékkal kezdte a találkozót, de az előző kiírásban BL-ezüstérmes győriek bizonyultak pontosabbnak, és. A 2017-2018-as szezonban kellemetlen eredmények mellett bravúrgyőzelmeket is aratott a Szeged, legyőzte többek között a világhírű FC. 1/4 = negyeddöntő; Pick kézilabda - BL-varázs Szegeden, 2007. Vitos György: Pick kézilabda: Ötödször is BL Szegeden!, 2008 A Veszprémben két BL-csúcstartó is szerepel: Sterbik Árpád és Nagy László is 7. négyes döntőjére készül. Sterbik - aki egyetlen kapusként megkapta a torna legjobbja címet 2017-ben - az ötödik BL-győzelmét arathatja, Nagy Laci harmadszor lehet aranyérmes a Barcelonával szerzett két győzelem után

A magyar bajnok szegediek másnap, csütörtökön játszanak a macedón Vardar Szkopje vendégeként, mert a 2017-ben BL-győztes riválisuk az ortodox húsvét miatt nem akart hétvégén meccset rendezni. A visszavágót a Veszprém május 4-én, szombaton, a Szeged pedig egy nappal később rendezi hazai környezetben magyarország külföld magyar klubok győri audi eto kc bajnokok ligája győr bl eto metz handball győri eto negyeddöntő 1. mérkőzés metz További hírek 2019. május 22. 18:1 április 15., szombat: M4 Sport 11.30: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, Debrecen, bronzmérkőzés 14.00: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, Debrecen, dönt 2017. április 18. me gjelenik kedden és pénteken VáRHATó fŐNYEREMÉNY A 16. Két BL-negyeddöntő közel A női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjében két klubcsapatunk volt érdekelt: az FTC hazai pályán is kikapott a CSM Bukarest gárdájától, így kiesett (39 387 fogadásból 6 151 volt makulátlan, 3,30-as odds.

A Vardar legeredményesebb játékosa a horvát Igor Karacic volt nyolc góllal. A párharc első meccsét múlt csütörtökön a Vardar nyerte 31-23-re. A Szeged ötödször szerepelt a BL negyeddöntőjében, de még soha nem sikerült eljutnia az elődöntőig. A 2017-es győztes Vardar harmadszor került a legjobb négy közé Április 1., péntek: M4 Sport 12.55: Forma-1, Bahreini Nagydíj, 1. szabadedzés 16.55: Forma-1, Bahreini Nagydíj, 2. szabadedzés 18.57: Röplabda, női NB I. Elek Gábor így nyilatkozott a BL negyeddöntő első mérkőzés előtt a fradi.hu-nak: A CSM kerete papíron jobb, viszont talán mi csapatként erősebbek vagyunk. Ha a Bukarest jól játszik, Budapesten is legyőzhet minket, de bízom a csapatom jó teljesítményében, hogy jó helyzetben várhassuk a visszavágót Legutóbbi eredmény, 2016-2017, csoportmeccs: 27-29 (itthon), 22-28 (idegenben) HC Meskhov Breszt (Fehéroroszország) Évek óta uralja Fehéroroszországban a férfi kézilabdát a 12-szeres aranyérmes HC Meskhov Breszt. Tizenegyedik BL-idényükre készülnek, ők is szabadkártyát kaptak az induláshoz Az Európai Kézilabda Szövetség (EHF) döntése alapján nem kell kihagynia a BL-negyeddöntő visszavágóját a Telekom Veszprém játékosának az első mérkőzésen elkövetett piros és kék lapot érő szabálytalansága miatt

Női kézilabda BL: tizedszer elődöntős a Győr - SportFakto

A negyeddöntőbe kerülésért március 18. és 29 között játszanak a csapatok, a negyeddöntő mérkőzéseire április 25. és május 2. között kerül sor, a négyes döntőt pedig május 30-31-én rendezik Kölnben. A férfi BL felső ágának csoportbeosztása Sport 1 heti műsora 2017. május 2. naptól kezdődően. Sport 1 heti műsorai is megtekinthetőek az awilime magazin TV műsor újságában 20:53 Rekordparádét hozott a Liverpool dániai BL-meccse; 20:43 Neymar és Mbappé vezetésével átrohant a törökökön a PSG; 19:00 Elhúztuk a saját orrunk előtt a mézes madzagot, de a végén jött a hidegzuhany 16:36 Műteni kellett, a kórházból adott helyzetjelentést a Loki játékos Nem indult rosszul a Bajnokok Ligája negyeddöntője a Barcelona számára, azonban a Bayern ellenállhatatlan játékára a 20. perc után már nem volt ellenszere a katalán csapatnak : a sokkal magasabb sebességi fokozatban játszó, agresszívabb, koncentráltabb német csapat az első félidőben 10 perc alatt három, összesen pedig nyolc gól

Sport365

Női kézilabda BL - Kijelölték a negyeddöntő időpontjait BOO

Női kézilabda BL - Az FTC visszautasítja a CSM Bucuresti edzőjének vádjait Hírszerkesztő - április 20, 2017 A Ferencvárosi Torna Club határozottan visszautasítja a női kézilabda Bajnokok Ligájában címvédő román CSM Bucuresti svéd edzőjének, Per Johanssonnak a magyar szurkolókra vonatkozó vádjait Az FTC múlt vasárnap 29-26-ra veszítette el a párharc első mérkőzését Érden. A magyar csapat az egymást követő negyedik évben esett ki kettős vereséggel a BL negyeddöntőjében. Eredmény, Női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó: Rosztov-Don (orosz) - FTC-Rail Cargo Hungaria 33-22 (15-9 A Szeged ötödször szerepelt a BL negyeddöntőjében, de ezúttal sem sikerült a továbbjutás, a 2017-es győztes Vardar búcsúztatta. A kiesés okáról kérdeztük a Szeged válogatott balátlövőjét, Bodó Richárdot, akinek döntő szerepe volt, hogy a csapata a nyolc közé jutott, de a negyeddöntő visszavágóján csak egy perc. Magával ragad a Hurrikán! - Exkluzív Veszélyes megvárni a havas utakat a Amit még nem tudtál a 2021-es A Perzsa-öbölben zárnak Csomós Mixi: Egyszer fent, egyszer lent Csomós Mixi: Egyszer fent, egyszer lent Csomós Mixi: Egyszer fent, egyszer lent Ha kalandok árán is, de sikeresen Peches Frici, sikeres Klausz! Szeretnénk bebizonyítani, hogy van helyünk a Mi akkor most.

Rajt a férfi kézilabda BL nyolcaddöntőjében. by Kínyó Norbert · 12/03/2015. A Veszprém és a Szeged számára most fordul élesbe a szezon a férfi Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjével, a Balatonfüred a versenyben maradásért játszik az EHF Kupában, míg az európai porondon állva maradt három magyar női csapat, a Győr, az FTC. BL-negyeddöntő - Mámorban úszott Róma a győzelem éjszakáján. 2018.04.12. 08:15 T. D. Kommentáld! Kövessen minket a Facebookon is!. Lehet-e szemüveges kézilabda játékvezető? (több a leírásban) nem pont szemüveggel gondoltam hanem kontaktlencsével a játékvezetést (kb: 1,5 és rövidlátó vagyok) szóval lehet-e kontaktlencsés spori? Azt tudom h focinál a spori még kontaktlencsés sem lehet. De ez kézilabdánál ügye nem így van

Megvan az ötödik győri BL-győzelemAz Egerért szoríthatunk a BL-ben, a Bundesliga a tétÉlőben nézheti a magyar teniszezők történelmi mérkőzéseitPliskova vereségével Muguruza az új világelsőMurray-Federer a nap slágermeccseTizenkét szurkolót vettek őrizetbe a francia rendőrök